Prints for sale

Odbitki kolekcjonerskie

Fotografia to nie tylko zdjęcia wykonywane na zamówienie, ale również, a właściwie przede wszystkim, własna twórczość fotografa, zdjęcia wykonywane z potrzeby serca, zdjęcia, unikatowe odbitki, które później przyozdobią czyjś salon czy biuro, pojawią się na wystawie, trafią do kolekcji To właśnie takim zdjęciom poświęcam większość swojego czasu i uwagi, to one pozwalają na ekspresję, wyrażenie siebie, w największym stopniu angażują wrażliwość.
Zapraszam do odwiedzenia działugaleria‚, w którym znajdują się zdjęcia przedstawiające ręcznie wykonane odbitki mojego autorstwa. Każda ze znajdujących się tam fotografii powstała w bardzo ograniczonej, ściśle określonej liczbie egzemplarzy. Pierwotnie zaplanowana ich liczba nie zostanie nigdy przekroczona. Dzięki temu nabywca ma gwarancję, że posiada pracę wyjątkową, często wręcz całkowicie unikatową, jedyną w swoim rodzaju. Pracę, która podkreśli wyjątkowość osoby, która ją kupiła bądź otrzymała w prezencie, przyda splendoru miejscu, które zdobi.
Wszystkie oferowane odbitki numerowane i sygnowane, a także oprawiane w wysokiej klasy materiały gwarantujące ich trwałość. Ilość przeznaczonych do sprzedaży kopii poszczególnych zdjęć podana jest każdorazowo w opisie serii oraz opisie zdjęcia. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.