fotografia aktu

Fotografia aktu

Akt to coś więcej niż pokazanie nagości; to zabawa ze światłem, gra naszymi zmysłami, sposób na inne spojrzenie na własną fizyczność, na ujrzenie własnego piękna.

Nie przez przypadek akt, nagość, od zawsze budziły najwięcej zainteresowania i kontrowersji. Nawet dzisiaj, w dobie wielkiej swobody obyczajowej estetycznie pokazane piękno ciała ludzkiego, odwołujące się do najbardziej elementarnych pragnień ludzkich stanowi jeden z głównych elementów reklamy. Jednocześnie niewiele obrazów tworzy tak doskonałą dekorację, jak subtelnie i gustownie pokazana nagość ludzka. I niewiele pozostaje równie ponadczasowymi.

W fotografii aktu specjalizuję się od dawna, moje prace były prezentowane na licznych wystawach indywidualnych i zbiorowych. Podsumowanie lat doświadczeń w fotografii aktu studyjnego stanowi książka „Fotografia Obnażona – Mistrzowskie sesje aktu”, opublikowana przez wydawnictwo Helion.

images

Oferuję również sygnowane, numerowane zdjęcia wykonane w limitowanych edycjach za pomocą technik platynotypii, oleju czy gumy dwuchromianowej.